raulas van gauras


Eilės apie NEmeilę...

Nesusipratimas Atėjau, pamačiau, įkišau. Pasirodo ne ten, Pasirodo ne tą.
--- Gėriau alų, Gėriau vyną Ir visokį brudą gėriau, O išvydęs savo meilę Iš tos laimės apsivėmiau. Ištiesiau jai savo ranką Nekirptais nagais, plaukuotą, Ji pasakė: A, tai tu... Gal tau bloga?.. Man gerai, man nieko netrūksta Man gerai man gerai man gerai! Gaila tik, kad tu višta Kud kuda kud kuda kud kuda!.. Mano meilė užpyko Mane vieną girtą paliko Kaip atėjo, taip išėjo - Ot čiorta k čiortu Ir velniam jos reikia - Durnam durnė ne pora Sėdžiu, sėdžiu Ant stalo, po kojom privemta, Bala.
Lobio paieškos Pabandyk mane surasti tarp auksinių šalavijų Pabandyk mane iškasti iš žėruojančių smėlynų... Nesurasi - aš ne ten Aš nugrimzdęs iki kaklo į depresijos durpyną Mano kaulai - minkštas vaškas sielos indas šiukšlių pilnas Mano veidas skirtas kaukei mano lūpos skirtos vynui Pabandyk mane surasti, jeigu nori nusivilti Žmonėmis ir jų kvailu žaidimu "Gyvenimas"
--- Pameni, tu man sakei, kad yra Tūkstančiai mažų žmogučių tavo viduje, Tarp kurių Mažasis princas mėlynom akim, Bet ir jis šiandieną girtas v drebezgi be plionkės guli Gal nežadink, tegu miega, kam tau jis?.. Juk šalia tavęs erelis, Dar girtesnis už tave - Jis nei mylymas, nei draugas - Jis tik šiaip, kaip ir bet kas. Jis tik šiaip, tik pasikrušti, Tik įrodyt sau pačiai, Kad ir tu turi skylutę, Ką gi, kruškis, man tai kas. Neteisybę sake Kristus: Jeigu belsi - neįleis, Jei ieškosi - nesurasi, Jei mylėsi - nesupras. Neteisybę sake Dievas, Kuo tuomet pasitikėt... Gal nėra jokių žmogučių, Tik tas vienas princas guli - Kelkis, mažiau, tu per blaivas, kad išskristum, tau dar trūksta,.. man taip - eikime kur nors iš čia dasibaigt.
--- Prisiėdęs mandarinų aš išdulkinsiu blondinę arba dar geriau brunetę - rudaakę nimfomanę atsiduosiu iki galo iki sušiktų lašų spermos smirdančios actu. Nepatinka - neragauk. Man tai kas, man nusispjaut - daug tokių kaip aš ir tu ir blondinių ir ryžų ir brunečių ir šatenų bybį dėjęs ant kiekvieno ant kiekvieno ir visų žodžių bl nebeturiu liko mandarinai du nei suėsti nei palikti reiktų eiti išsišikti užkietėjo viduriai jbtm kaip negerai kaip dabar turėsiu kruštis nebestovi ir iš viso eikit nx visos skylės ir visi kiti bybiai nusišauti per mažai išprotėčiau bet deja neturiu dėl ko ir kam? Kokio velnio tie nadryvai sielos išvaržos vėmimai girtos kalbos vakarais niekas juk nepasikeis - O norėtum juk norėtum būti angelas gerietis kelis kart paspaus "return" kad sugrįžtum ten, kur dur nas dar ne toks labai buvai pabandyti nuo pradžių pakartoti be klaidų mū mu mė ma ma my liu dievą ir tave, turbūt, o prie ko čia Džyzus Kraistas? smegenų nesveikas žaismas - ne kitaip, ne kitaip kur eini, dar pažaisk "ačiū prašom viso gero" stogas tyliai nuvažiavo savo sušiktais keliais na o aš kartu su juo net ir šuo net ir šuo net sabaka nesulos gav gav gav pasakė sargis guminukas lubricated superthin, as use nothing tarsi nieko ir nebūtų o juk nieko ir nebuvo tik blondinė tik brunetė tik truputis greito sekso strykt pastrykt voveraitė strykt pastrykt šiknos skylutė kišk ištrauk opa opa eikit nx man jau bloga nuo savęs ir nuo jūsų įtariu, kad tuoj uždusiu po baltu kreidos dangum jūros kvapas toks sūrus kaip pizdos Dieve Dieve, išvaduok - - Laisvė - skristi paukščiu, žemyn nuo stogų ar pro langą iš betoninio dvylikto aukšto jeigu nori prašau pamėgink jeigu nori - kas sustabdys. Taigi, ar nori? ar geriau pasiliksi savo netobulam rojuj? kur auga auga auga (rėkti visu balsu) M A N D A R I N A I i i i . .
--- Blogas blogas blogas blogas žmogus blogi žodžiai blogi norai blogas blogas blogas gyvenimas neteisingas nesąžiningas - BLOGAS - La la la aplinkui žiedai ir pievos aplinkui drugeliai ir peteliškės dulkinasi iki išprotėjimo Aš nekaltas kad taip yra aš nekaltas kad toks esu Tu gera - tu suprasi mane tu gera - bet neatleisi man blogas blogas blogas blogi eilėraščiai dar blogesni ketinimai o nori aš būsiu geras o nori aš nusišausiu o nori... cha cha cha nėr durnų ų ų ų ū ū ū ū prisiimti kitų kaltes nėr durnų, kentėk pats La la la su daina lengviau su daina su daina px su daina einu einu einu gatve skrendu skrendu drugeliu į pievas pas pete liškes la la la neverk tai tik blogų žmonių blogi sapnai tik
--- Pažaiskime žaiskime kime šventuosius ir nusidėjėlius aš čiur! nusidėjėlis nes moku gerai nusidėti moku ir man siseka o tu pabūk šventa šventoji šventulėtytė tavo maža rurytė tavo godi burnytė tau tiktai melstis ir kartoti Dievuliau dievuliau dievuliau atleisk mumi mūsų nuodėmes mumi ir visą ką kitą ne taip mes padarėme ne taip mus padariusiems viską atleisk ir neieškok kaltų, vistiek jų nerasi - galai į vandenį, bobą iš ratų I pošol i pojechal Tru tu tūūūūū Juodi dūmai iš nasrų iš burnos - nerūkyk - nieks nebenorės po to bučiuotis su tavimi ką darai ar supranti? suprantu - tai tik žaidimas kaip stebuklingas I-A balionėlis: įkiši - telpa, ištrauki - nebetelpa... Viskas apie tą patį viskas ir taip be galo Jurgeli, meistreli, mokyk savo vaikus kaip suteikti malonumą kaip nuskaidrinti būtovę slėpiningų pajautų uch uch uch!.. atpuškuoja ežys Šventas tuoj tuoj tuoj pakils ten aukštyn virš debesų na o aš - pas velnius kur paspirgins man pautus - kiaušinienė iš dviejų vienas man, o kitas jums, gerbiamoji, be jokios ironijos, iš tiesų gerbiu ir nuo šiolei kreipsiuosi į tave - jūs: tavo jūsų didenybenę, prakilnybenę ekscelencija likimo šventa indulgencija suteikta man už 20 litų (šitiek kainavo bilietas už įėjimą) ačiū Dievui ir jo vietininkams kad taip pigiai beveik už dyką išgelbėjo sielą nuo pasmerkimo... bl, pamiršau, čia viso labo žaidimas ir viskas tarp kitko.
--- Katė, toji bent ištiesia leteną, bent bando nagais įsikibti O tu, stovi priešais bet nematai, kalbi su kažkuo ir nieko nenori Nenori - nereikia, nereikia - velniop, katė žuvį žiaumoja, aš sėdžiu prie stalo, kažką rašau ir noriu tik vieno - kruštis, kai stovi.
--- Visa gyvenimo prasmė Pasibaigia dviem kojomis Ir plyšeliu tarp jų.
--- Dalia, buvo juk ir ji dar, tik, deja, neprisimenu veido jos - buvo tamsu, muzika, dūmai,.. neįžiūrėjau, tik jaučiau krūtine du nedidelius gniutulus. Mėsa ir oda - Visi mes iš to paties šūdo.
Paskutinis Ateini į mano namus šypsaisi, gundai lūpomis ir akimis įkiši ranką mano krūtinėn, ištrauki tvaskančią širdį ir ritinėji ją delnuose kaip Velykų kiaušinį, išmargintą tavo prisilietimų. Atsargiai! Et,.. nukrito. Sorry, netyčia... Gal turi kitą?